FELHÍVÁS!

 

A Nagyvázsonyi Általános Iskola 7. osztályos diákjai Erdélybe utaznak.

Az út során Dévára, Böjte Csaba gyermekotthonába is ellátogatnak. Ez alkalomból szeretnének az otthon lakóinak egy kis adománnyal

kedveskedni.

 

Amire szükségük van:

 

-         tisztítószerek (mosópor, öblítő-,fertőtlenítőszer)

-         tisztálkodó szerek (szappan, tusfürdő, sampon)

-         játékok (társas-, memória-, kreatív játékok)

-         rajzoló/író eszközök (színes ceruza, toll, rajzlap, vízfesték, ecsetek)

-         füzetek

 

Adományaikat szeretettel várjuk

május 20-ig a Nagyvázsonyi Általános Iskolába.

 

Köszönettel: a 7. osztály tanulói és tanárai