FELHÍVÁS!
A
Nagyvázsonyi
Általános Iskola 7. osztályos diákjai
Erdélybe utaznak.
Az út során Dévára, Böjte Csaba gyermekotthonába is ellátogatnak. Ez alkalomból szeretnének az otthon lakóinak egy kis adománnyal
kedveskedni.
Amire
szükségük van:
-
tisztítószerek
(mosópor, öblítő-,fertőtlenítőszer)
-
tisztálkodó
szerek (szappan, tusfürdő,
sampon)
-
játékok
(társas-, memória-, kreatív
játékok)
-
rajzoló/író
eszközök (színes ceruza,
toll, rajzlap, vízfesték, ecsetek)
-
füzetek
Adományaikat
szeretettel várjuk
május
20-ig a Nagyvázsonyi
Általános Iskolába.
Köszönettel: a
7. osztály tanulói és
tanárai