Herendi kirándulás

 

2016. május 3-án kiránduláson vettünk részt. 

A herendi 7. osztállyal a Porcelángyárba látogattunk el. Először egy kisfilmet tekinthettünk meg a herendi nevezetességekről, amit érdekes idegenvezetés követett. A múzeumban csoportosan kereshettük meg a különböző nyomokat, a játék megoldásáért ajándék könyvjelzőt kaptunk. 

A túránkat sajnos elmosta az eső, ezért a helyi iskolában hallgathattunk meg egy bemutatót. Az uzsonna közben jobban megismerkedhettünk egymással. A program végén szomorúan váltunk el egymástól. 

Már várjuk a következő találkozást!