Herendi
kirándulás
2016.
május 3-án kiránduláson vettünk
részt.
A
herendi 7. osztállyal a Porcelángyárba
látogattunk
el. Először egy kisfilmet tekinthettünk meg a herendi
nevezetességekről, amit
érdekes idegenvezetés követett. A múzeumban
csoportosan kereshettük meg a
különböző nyomokat, a játék
megoldásáért ajándék
könyvjelzőt kaptunk.
A
túránkat sajnos elmosta az eső, ezért a helyi
iskolában hallgathattunk meg egy bemutatót. Az uzsonna
közben jobban
megismerkedhettünk egymással. A program végén
szomorúan váltunk el
egymástól.
Már
várjuk a következő találkozást!